A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
ПОЛТАВСЬКА РАЙОННА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
ПОЛТАВСЬКА РАЙОННА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

19 ЖОВТНЯ УКРАЇНА ВПЕРШЕ НА ДЕРЖАВНОМУ РІВНІ ВІДЗНАЧАЄ ДЕНЬ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЛЮДИНИ

Дата: 19.10.2021 13:31
Кількість переглядів: 41

19 жовтня Україна вперше на державному рівні відзначає День відповідальності людини

 

Свого часу відомий українець та філантроп Богдан Гаврилишин дійшов висновку, що передумовою виконання Загальної декларації прав людини, прийнятої Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році, є усвідомлення та прийняття кожним членом суспільства індивідуальної відповідальності на всіх рівнях.

У 2014 році професор створив змістовний та лаконічний документ – «Декларацію відповідальності людини», у 15 пунктах якої відобразив різні рівні відповідальності, які можуть стати дороговказами до більш демократичного, інклюзивного та ефективного суспільства з точки зору гуманістичних цінностей.

До Дня відповідальності людини Міністерство культури та інформаційної політики України спільно з Фондом родини Богдана Гаврилишина, Центром демократії та верховенства права  і Gwara media  вирішили створити  інтерактивний тест, що допоможе кожному перевірити свій рівень відповідальності.

Відповідальність здається нелегкою темою, але у формі легкого  і цікавого тесту, можна привернути увагу людей до важливості бути відповідальними у різних царинах свого життя.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора