НА БУДІВНИЦТВО НОВОГО КОРПУСУ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО ОНКОДИСПАНСЕРУ ДОДАТКОВО СПРЯМУЮТЬ 12 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ

Дата: 18.10.2021 15:33

На будівництво нового корпусу Кременчуцького онкодиспансеру додатково спрямують 12 мільйонів гривень

На реконструкцію і зведення будівлі рентген-діагностичного кабінету Кременчуцького обласного онкологічного диспансеру планується додатково виділити 12 мільйонів гривень із державного фонду регіонального розвитку. Це вивільнені кошти з іншого проєкту, де відбувається коригування.

«Підрядники уже виконали цегляну кладку надземної частини та зворотню засипку стін підвалу, змонтували стіни підвалу, виконали перекриття залізобетонними панелями, гідроізоляцію стін підвалу», – зазначив перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін.

Будівельна готовність нового корпусу онкодиспансеру – 44%.

Фінансування у 2021 році по даному об’єкту становитиме 22,8 млн грн із ДФРР і 10 млн грн із обласного бюджету. Будівництво розраховане на кілька років і ведеться за програмою Президента України «Велике Будівництво».