ГРАФІК РОБОТИ ТИМЧАСОВИХ ПУНКТІВ ЩЕПЛЕННЯ У ВІДДІЛЕННЯХ УКРПОШТИ ДО 25 ЖОВТНЯ

Дата: 18.10.2021 15:31

Графік роботи тимчасових пунктів щеплення у відділеннях Укрпошти до 25 жовтня

У відділеннях Укрпошти триває вакцинація населення від коронавірусу. Відсьогодні, 18 жовтня, та включно до понеділка, 25 жовтня (крім неділі, 24 жовтня) щеплення можна буде отримати в 63 тимчасових пунктах щеплення у місцевих відділеннях Укрпошти.

Вакцинуватися можуть не тільки люди літнього віку, а й усі охочі. Процедура не потребує попереднього запису.

Адреси пунктів вакцинації від COVID-19 у відділеннях «Укрпошти» тергромад, що працюватимуть протягом 18-25 жовтня:: https://www.adm-pl.gov.ua/news/adresi-punktiv-vakcinaciyi-vid-covid-19-u-viddilennyah-ukrposhti-shcho-pracyuvatimut-protyagom-

Проведення вакцинації у поштових відділеннях організовано за сприяння Полтавської  облдержадміністрації, дирекції АТ «Укрпошта», координатора з вакцинації на Полтавщині та Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА.