Полтавський район долучився до реалізації соціального проєкту Президента України Володимира Зеленського #Здорова_країна, у рамках якого в 24 громадах району заплановано відкриття 53 спортивних майданчиків. Перші 4 майданчики відкриються днями у м.

Дата: 18.10.2021 14:51

Активні спортмайданчики  сприятимуть  розвитку фізичної культури  в районі

Полтавський район долучився до реалізації соціального проекту Президента України Володимира Зеленського #«Здорова_країна», у рамках якого в 24 громадах заплановано відкриття 53 спортивних майданчиків.

Перші 4  майданчики відкриються днями у м. Решетилівці, на черзі  - у  містах Полтава та  Зіньків.

На кожному об’єкті будуть тренажери для пресу, бруси для віджимання, тумба для стрибків, потрійний турнік, лавки. Всі майданчики для занять спортом обладнають штучною гумовою плиткою.

Відкриття спортивних майданчиків надасть можливість займатися фізичною культурою всім охочим та  сприятиме зміцненню здоров’я жителів нашого району. Ми розраховуємо, що  майданчики стануть для  школярів та молоді  місцем проведення активного відпочинку.