ПРО РОБОТУ СЕМІНАРУ ЩОДО ПІДВИЩЕННЯ РІВНЯ ПРОФЕСІЙНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ СУБ'ЄКТІВ, ЩО ЗДІЙСНЮЮТЬ ЗАХОДИ В СФЕРІ ЗАПОБІГАННЯ ТА ПРОТИДІЇ ДОМАШНЬОМУ НАСИЛЬСТВУ ТА НАСИЛЬСТВУ ЗА ОЗНАКОЮ СТАТІ

Дата: 13.10.2021 11:17

13 жовтня 2021 року о 10.00 годині в приміщенні районної державної адміністрації проведено  семінар-навчання під головуванням заступника голови райдержадміністрації Солодовника О.І з метою підвищення рівня професійної компетентності суб’єктів, що здійснюють заходи в сфері запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі. В семінарі взяли участь координатори та відповідальні особи у сфері протидії домашнього насильства в міських, сільських та селищних радах, представники Департамента соціального захисту населення облдержадміністрації,  Головного управління Національної поліції в Полтавській області та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

В семінарі-навчання розглянуті такі питання:

-про ситуацію в Полтавському районі щодо рівня домашнього насильства, в тому числі стосовно дітей;

-забезпечення реалізації державної політики в сфері запобігання та протидії домашньому насильству;

-повноваження та взаємодія суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері протидії домашньому насильству в територіальних громадах Полтавського району;

-соціально-правовий захист дітей, які постраждали від домашнього насильства;

-стан організації роботи з попередження правопорушень, пов’язаних з домашнім насильством, взаємодія поліції з суб’єктами, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашнього насильства.

В результаті семінару-навчання прийняті відповідні рішення.