Урочисті заходи з нагоди св’яткування Дня захисників та захисниць України у військовій частині А-1493

Дата: 13.10.2021 15:58

13 жовтня  2021 року голова Полтавської райдержадміністрації Дмитро РОМАНОВ та перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро ЗАДВОРКІН  взяли участь у проведенні урочистих заходів з нагоди св’яткування Дня захисників та захисниць України, в військовій частині А-1493 села Терентіївка Полтавського району,  привітали військовослужбовців та вручили почесні грамоти.

Військова частини А-1493 одна з небагатьох у Полтавському районі,  яка приймає  участь в операції об’єднаних сил на Сході України.

Керівники району побажали  військовим сил, терпіння, здоров’я, чистого неба над головою та рідної землі під ногами, злагоди та успіхів у благородній справі служіння українському народові!

Подякували усіх, хто присвячує своє життя захисту України, за виконання бойових завдань, високий моральний дух та професійну майстерність.

В День захисника українці згадують героїв минулого, а також вшановують пам'ять загиблих у війні на сході держави.

Дякуємо вам, захисники наші, за спокій!