ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО: ТРИВАЄ РЕМОНТ АВТОДОРОГИ М-03 КИЇВ–ХАРКІВ

Дата: 11.10.2021 12:01

Велике будівництво: триває ремонт автодороги  М-03 Київ–Харків

Тривають роботи з влаштування асфальтобетонного покриття на автодорозі М-03 Київ–Харків поблизу селища Чутове Полтавського району.

Між шарами основи та нижнім шаром укладається армуючий синтетичний матеріал – георешітка. Вона виконує функцію розділяючого прошарку, застосування якого забезпечує цілісність і функціональність кожного з шарів в процесі експлуатації автошляху.

Загалом товщина шарів асфальтобетону разом із основою одягу на цій ділянці становить 49 см.

Роботи ведуться в межах програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» та меморандуму між Укравтодор й World Bank Ukraine Угоди щодо реалізації Проекту розвитку дорожньої галузі. Проект реалізується на території Полтавської та Харківської областей.

Служба автомобільних доріг у Полтавській області