ЗБІРНА КОМАНДА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ПОЛТАВЩИНИ ВЗЯЛА УЧАСТЬ У ЗМАГАННЯХ В ВОРОХТІ

Дата: 11.10.2021 10:30

Збірна команда місцевого самоврядування Полтавщини взяла участь у змаганнях в Ворохті

9-10 жавтня в Ворохті Івано-Франківської області проводять змагання місцевого самоврядування.

46 учасників з Полтавщини взяли участь у заході.

Вже відбулась матчева зустріч збірних команд місцевого самоврядування Івано-Франківської та Полтавської областей.

Змагалися у п'яти видах спорту: міні-футбол, настільний теніс, шахи, шашки,  дартс.

За першість з міні-футболу команда Полтавщини поступилася суперникам з рахунком 2:3.

У настільному тенісі перемогу здобули Леся Радченко (Гребінківська ТГ) серед жінок та Руслан Коропець (Сенчанська ТГ) серед чоловіків.

Олена Лазоренко (Терешківська ТГ) та Микола Півень (Щербанівська ТГ) стали кращими у змаганнях з шахів.

У змаганнях з шашок – І місце здобули Тетяна Федоренко (Сенчанська ТГ) та Іван Бондар (Гребінківська ТГ).

Найвправнішими у змаганнях із дартсу стали Тетяна Науменко (Гребінківська ТГ) та Іван Лазоренко (Терешківська ТГ).

Делегація від Полтавщини щиро дякує організаторам і господарям  за гостинність,  приємні емоції та незабутні враження. Змагання проводять Зза підтримки управління молоді та спорту ПОДА

Управління молоді та спорту Полтавської ОДА.