A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
ПОЛТАВСЬКА РАЙОННА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
Полтавська область

МЕНШЕ НІЖ ЗА МІСЯЦЬ ПОЛТАВСЬКИЙ ЦЕНТР ДІЯ. БІЗНЕС ВІДВІДАЛО ПОНАД 1 000 ОСІБ ЛЮДЕЙ

Дата: 11.10.2021 10:03
Кількість переглядів: 80

Менше ніж за місяць Полтавський центр Дія. Бізнес відвідало понад 1 000 осіб людей

 

14 вересня у Полтаві офіційно запрацював центр підтримки підприємців Дія.Бізнес. Менше ніж за місяць Полтавський центр Дія. Бізнес відвідало понад 1 000 осіб. Нині працівники закладу опрацювали понад 400 звернень, надали 56 консультацій та організували 26 івентів. Відвідувачі центру можуть отримати профільні консультації, відвідати лекції, тренінги,пройти освітні курси, знайти інвесторів та партнерів, тестувати свої товари, організовувати власні івенти.

Створення Центру Дія.Бізнес у Полтаві стало можливим завдяки ініціативі Міністерства цифрової трансформації України за підтримки мережі мультимаркетів «Аврора», за сприяння Полтавської ОДА та Полтавської обласної ради. Технічний партнер проєкту – Хуавей Україна. За реалізацію проєкту в регіоні відповідає ГО «Полтавська платформа».

Центр Дія.Бізнес у Полтаві працює з понеділка по неділю з 9:00 до 20:00 без перерви за адресою вул. Соборності, 45а. Розташований він у новій будівлі спільно з Центром Дія, поруч з обласною адміністрацією.

Приміщення Центру.Дія збудовано в межах програми Президента України Володимира Зеленського  «Велике будівництво».« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора