Вітання голови районної державної адміністрації з Днем працівників санітарно-епідеміологічної служби

Дата: 08.10.2021 15:10

Шановні працівники санітарно-епідеміологічної служби!

Прийміть велику подяку за те, що вашими зусиллями забезпечуються санітарне та епідемічне благополуччя району, належні умови його життєдіяльності.

Завдяки службі, яка не допускає розповсюдження небезпечних інфекційних захворювань, збережено найцінніше – життя і здоров’я людей, а своєчасність профілактичних та протиепідемічних заходів дає змогу зберігати і значні фінансові ресурси.

Щиро вітаю вас зі святом! Дякую за сумлінну працю!

Бажаю вам мудрості й оптимізму, професійної мужності і витримки, взаєморозуміння в сім’ї і на службі, міцного здоров’я, добра і миру!

Голова районної

державної адміністрації                                                 ДМИТРО РОМАНОВ