ЖИТЛОВІ СУБСИДІЇ ТА ПІЛЬГИ НА ОПЛАТУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ У ГОТІВКОВІЙ ФОРМІ ЗА ВЕРЕСЕНЬ 2021 РОКУ ПРОФІНАНСОВАНО В ПОВНОМУ ОБСЯЗІ

Дата: 08.10.2021 14:05

Житлові субсидії та пільги на оплату житлово-комунальних послуг у готівковій формі за вересень 2021 року профінансовано в повному обсязі

Із метою своєчасного нарахування житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг органами соціального захисту населення області вжито всіх необхідних заходів.

Житлові субсидії у готівковій формі за вересень 2021 року розраховано 60 тис. сімей, пільги на оплату житлово-комунальних послуг – 29,9 тис. пільговиків.

5 жовтня 2021 року в область надійшли кошти з державного бюджету для проведення виплати пільг та субсидій на загальну суму 32,6 млн грн.

7 жовтня 2021 року кошти перераховані на вкладні рахунки одержувачів у банківських установах.

Одержувачі пільг та субсидій, які отримують відповідну виплату через виплатні об'єкти АТ «Укрпошта», виплата буде проведена з 7 по 25 жовтня згідно графіків доставки.