КЕРІВНИКІВ, ДЕПУТАТІВ ТА ПОСАДОВИХ ОСІБ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД ЗАПРОШУЮТЬ ПРОЙТИ ЦИКЛ НАВЧАНЬ «ДОБРОСУСІДСЬКІ ДІАЛОГИ»

Дата: 07.10.2021 09:18

Керівників, депутатів та посадових осіб територіальних громад запрошують пройти цикл навчань «Добросусідські діалоги»

За ініціативи директора Департаменту економрозвитку, торгівлі та залучення інвестицій ПОДА Максима Калініна, керівника проєкту «Study tour to Poland» (Варшава, Польща) Мирослава Скорки та голови ГО «Інститут розвитку територіальних громад Полтавщини» Ірини Дудки розроблено цикл навчань для керівників, депутатів та посадових осіб територіальних громад України «Добросусідські діалоги».

Щовівторка, з 14.00 години, 4 тижні поспіль (з 12 жовтня по 02 листопада 2021 року) у форматі онлайн-навчання ви матимете змогу почути кращий досвід місцевого самоврядування Польщі, переглянути фільми та задати свої питання знаним експертам з Польщі та України.

Перелік фільмів, які ви матимете змогу переглянути за час навчання:

• самоврядування у ґміні;

• економічний розвиток;

• комунальне господарство;

• освіта;

• безпека;

• благоустрій;

• активна громада.

Для реєстрації необхідно пройти анкетне опитування: https://goo.su/84lW

Реєстрація триває до 08.10.2021

Посилання для підключення на платформі Zoom вам буде направлено на електронні пошти, зазначені у реєстраційній анкеті.

Приєднуйтесь, буде повчально та цікаво!