Людям, які вже хворіли на COVID-19, обов’язково потрібно вакцинуватись

Дата: 05.10.2021 15:03

Людям, які вже хворіли на COVID-19, обов’язково потрібно вакцинуватись

Всесвітня організація охорони здоров"я рекомендує вакцинуватись від COVID-19, навіть якщо ви вже перехворіли. Імунітет після перенесеної хвороби залежить індивідуально від кожного організму і невідомо скільки природній імунітет захищатиме вас.

Одне із досліджень Центрів з контролю та профілактики захворювань в США  (C.D.C) показує, що невакциновані люди, які перенесли COVID-19 мають  вищий  ризик захворіти на COVID-19 знову, ніж вакциновані.

Якщо ви  хочете бути впевнені у захисті від важкого перебігу, госпіталізації  від COVID-19 — вакцинуйтесь.

Довіряйте тільки перевіреній інформації про вакцинацію  від коронавірусної хвороби.  Якщо ви ще досі не зробили щеплення, запишіться на нього вже сьогодні.

Нагадуємо, що після щеплення також треба виконувати рекомендації щодо протиепідемічних заходів: носити маску, мити руки та дотримуватися фізичної дистанції.