НА ПОЛТАВЩИНІ ВІДБУВСЯ ТРЕНІНГ «МОЛОДІЖНИЙ ПРАЦІВНИК»

Дата: 05.10.2021 11:32

На Полтавщині відбувся тренінг «Молодіжний працівник»

У Полтаві провели базовий тренінг «Молодіжний працівник», учасниками якого стали 20 осіб.

Навчання пройшли лідери й активісти місцевих громадських організацій, молодіжних рад, студентських та учнівських органів самоврядування, вчителі, бібліотекарі, державні службовці, відповідальні за реалізацію молодіжної політики на місцевому та регіональному рівнях. Провели тренінг директорка Обласного молодіжного центру Світлана Громцева з тренеркою з Рівненщини Оксаною Салівончик.

«Такі тренінги дають усвідомлення, що таке молодіжна політика, що з нею відбувається в Україні, який зміст роботи за цим напрямом, чим вона особлива, чому важливо робити акцент на участі й залучати молодь, що означає бути молодіжним працівником у громаді та як розвинути власні компетенції в молодіжній роботі», – сказала Світлана Громцева.

Учасники отримали сертифікати державного зразка від Державного інституту сімейної та молодіжної політики, який спільно з Міністерством молоді та спорту України і програмою ПРООН в Україні курують національну програму «Молодіжний працівник».