«СЬОГОДНІ 96,5 % ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ПОЛТАВЩИНИ ПРАЦЮЮТЬ У ЖОВТІЙ ЗОНІ», – ОЛЕГ СИНЄГУБОВ

Дата: 04.10.2021 16:16

«Сьогодні 96,5 % закладів освіти Полтавщини працюють у жовтій зоні», – Олег Синєгубов

Це –  1245 закладів освіти із 1289. Загалом на Полтавщині однією чи двома дозами вакцини щеплено 85% освітян. Про це голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов зауважив під час апаратної наради 4 жовтня.

«Сьогодні 96,5 % закладів освіти Полтавщини працюють у жовтій зоні.  Із 1289 закладів працюють 1245. Очно функціонують усі вищі області, крім Полтавського національного педагогічного університету імені Короленка, – сказав Олег Синєгубов, – питання вакцинації й надалі є актуальним, адже визначає, яким буде соціально-економічне життя в кожному регіоні, кожній громаді».

Нещодавно в МОЗ України затвердили перелік професій, яким обов’язково треба мати щеплення від коронавірусу. Відповідний наказ зареєструють найближчим часом.