A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
ПОЛТАВСЬКА РАЙОННА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
Полтавська область

ПРЕМ’ЄР-МІНІСТР ПРЕДСТАВИВ НАРОДНИМ ДЕПУТАТАМ ОНОВЛЕНУ ПРОГРАМУ ДІЯЛЬНОСТІ УРЯДУ

Дата: 04.10.2021 09:19
Кількість переглядів: 88

Прем’єр-міністр представив народним депутатам оновлену Програму діяльності Уряду

           

Під час виїзного засідання фракції «Слуга народу» Прем’єр-міністр Денис Шмигаль презентував народним депутатам оновлену Програму діяльності Уряду.

У Програму, за його словами, увійшли спільні напрацювання урядовців, парламентарів і представників Офісу Президента, а також понад 500 залучених експертів.

«Документ включає найкращі світові практики організації роботи всієї влади. Програма складається з трьох груп національних пріоритетів; громадяни, держава, економіка. Далі йдуть 12 національних пріоритетів, які містять 97 завдань та понад 2000 заходів», — підкреслив Прем’єр-міністр.

Денис Шмигаль наголосив, що метою Програми є:

— сервіс для громадян;

— прогнозовані джерела фінансування;

— досягнення очікуваних результатів;

— контроль за виконанням.

Також Глава Уряду зауважив, що зміниться підхід до реалізації Програми. Він передбачатиме якісне наповнення документу завдяки залученню експертів, аналітиків, бізнесу та громадськості. А також використання ІТ-інструментів, які дозволять Програму ефективно виконувати.

«В ІТ-інструмент вже внесені всі завдання, що стоять перед Кабінетом Міністрів та міністерствами, сотні показників та таймлайнів, що дозволять в режимі реального часу розуміти як досягаються результати», — відзначив Денис Шмигаль.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора