Заступник голови Полтавської районної державної адміністрації Олександр Солодовник відвідав Полтавський краєзнавчий музей імені Василя Кричевського
Дата: 01.10.2021 15:22
Кількість переглядів: 181
30.09.2021 - Заступник голови Полтавської районної державної адміністрації Олександр Солодовник відвідав Полтавський краєзнавчий музей імені Василя Кричевського по вул.Конституції,2 в м.Полтаві, де ведуться ремонтно-реставраційні роботив межах програми Президента України Володимира Зеленського „Велике будівництво”. Наразі на об’єкті виконуються демонтажні роботи в залі урочистостей, очистка горища, електромонтажні роботи.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04057505/8e9e0cb6474161ecdd742981c7bcbc0b.jpg)
« повернутися