A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
ПОЛТАВСЬКА РАЙОННА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
Полтавська область

ЦЬОГОРІЧ 97 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ НАДІЙШЛО ДО БЮДЖЕТУ ВІД ПРИВАТИЗАЦІЇ ОБ’ЄКТІВ НА ПОЛТАВЩИНІ

Дата: 01.10.2021 15:07
Кількість переглядів: 123

Цьогоріч 97 мільйонів гривень надійшло до бюджету від приватизації об’єктів на Полтавщині

 

На Полтавщині продовжується проведення онлайн-аукціонів з продажу об’єктів малої приватизації. За їх результатами з початку року до державного бюджету надійшло 97 млн грн.

Про це повідомила на онлайн-зустрічі з бізнес середовищем «Інвестиції в державне майно – шляхи успіху» начальник відділу приватизації Регіонального відділення Фонду держмайна Ірина Шевчук.

«Показники приватизації за дев’ять місяці вважаємо успішними. Порівняно з минулим роком цьогоріч ми досягли 97 млн грн надходження до державного бюджету.  Середні кількість учасників, які беруть участь в аукціонах 2-3. Ріст ціни на аукціонах  більше 270%», – сказала  Ірина Шевчук.

За її словами нині маємо 14 успішних аукціонів, оголошено 84 аукціони. Продовжується робота з включення нових об’єктів до переліку, яку будуть винесені на аукціони. На 30 вересня до переліку включено 51 об’єкт державної власності. Виставлено на електронні аукціони 5.    Відбулися аукціони по 17. Укладено 15 договорів купівлі-продажу. Готується до приватизації 31 об’єкт  державної власності. Їх планують виставити на аукціон до кінця цього року та на початку наступного.

Директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій ОДА Максим Калінін зазначив, що ключові положення, що покладені в процес приватизації – прозорість та простота. Наголосив, що всі аукціони відбуваються через ProZorro. Участь в них можуть брати всі охочі, а умови досить прості.

«Серед останніх досягнень  – значне збільшення об’єктів державної власності, які виставляються на продаж, запуск приватизації спиртової галузі та колоній. Постійно з’являються нові об’єкти. Ми також  намагаємося збільшити кількість державного майна, яке виставляється на приватизацію. Ті нові підходи, що закладені в приватизаційному процесі користуються популярністю серед учасників», – зауважив Максим Калінін.

Прикладами успішної приватизації поділилися голова БО «Полтавський батальйон небайдужих» Наталія Гранчак та керівник бази «Мис доброї надії» Віктор Батраченко. 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора