КОНСУЛЬТАТИВНА РАДА У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ, СІМЕЙ ЗАГИБЛИХ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ ПРИ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ПРОВЕЛА ТРЕТЄ ЗАСІДАННЯ

Дата: 01.10.2021 15:03

Консультативна рада у справах ветеранів війни, сімей загиблих захисників України при облдержадміністрації провела третє засідання

Рівень соціального захисту ветеранів війни області та членів сімей загиблих захисників України, зокрема щодо санаторно-курортного оздоровлення, матеріальної підтримки, медичного лікування обговорили сьогодні, 30 вересня, на засіданні Консультативної ради у справах ветеранів війни, сімей загиблих (померлих) захисників України при облдержадміністрації.

Участь у засіданні взяла заступник голови облдержадміністрації Катерина Рижеченко, члени Консультативної ради у справах ветеранів війни, сімей загиблих (померлих) захисників України при Президентові України Геннадій Шлеїн та Олег Чуйко, радник голови обласної ради Руслан Рогов, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Вікторія Пилипенко, представники громадських організацій ветеранів війни, членів сімей загиблих, учасники бойових дій АТО.

«Вже втретє, після створення консультативної ради, ми збираємось для вирішення нагальних питань ветеранів війни, сімей загиблих захисників України. Будь-яке питання, порушене тут, буде почуте та підтримане головою облдержадміністрації Олегом Синєгубовим», - повідомила  Катерина Рижеченко.

Геннадій Шлеїн зазначив, що Полтавщина йде попереду всіх областей, адже в інших регіонах тільки закінчують формувати відповідні ради. Консультативна рада при Полтавській облдержадміністрації вже проводить третє засідання.

«Питання та проблеми, які звучать на консультативних радах обов’язково подаються на розгляд Президента України Володимира Зеленського», - повідомив Геннадій Шлеїн.

Учасниками Консультативної ради порушено питання належного рівня оздоровлення учасників бойових дій та членів їх сімей, надання щорічної одноразової матеріальної допомоги.

Хвилиною мовчання вшановано пам'ять загиблих захисників України.