ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ

Дата: 01.10.2021 14:50

ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ

Шановні вчителі, викладачі, ветерани-освітяни та студенти, які обрали професію вчителя!

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем працівників освіти України.

Ви вносите визначальний вклад у розвиток України, формуєте нове покоління її громадян, передаючи кожній молодій людині неоціненний скарб високої освіченості, багатої духовності та прагнення змінювати на краще своє життя і долю країни.

Велика вдячність кожному з вас за творчу, самовіддану та подвижницьку працю, відповідальне ставлення до свого покликання, педагогічну майстерність і безкорисливе добро, які ви повсякчас даруєте своїм вихованцям. Хай на цьому благородному шляху вас завжди супроводжують успіхи.

Натхнення вам, добра, родинного щастя та нових звершень на благо розвитку рідної України.

голова Полтавської районної

державної адміністрації                                                                    Д. РОМАНОВ