Дата: 29.09.2021 16:44

29.09.2021 - Заступник голови Полтавської районної державної адміністрації Олександр Солодовник відвідав Полтавську обласну філармонію по вул.Гоголя, 10 вм. Полтава (будинок колишньої хоральної синагоги). У межах програми Президента України Володимира Зеленського „Велике будівництво” завершується реконструкція об’єкта. В ході реставрації виконали утеплення фасадів, заміну вікон та дверей, ремонт ґанків та встановлення пандусів, улаштування приміщення для поста чергового персоналу, внутрішнє оздоблення, ремонт сцени, глядацької зали, балкону та фойє. Також провели відновлення систем вентиляції та електропостачання. Філармонія розрахована на 321 глядацьке місце. В приміщенні дотримано вимоги доступності осіб із інвалідністю і маломобільних громадян.