A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
ПОЛТАВСЬКА РАЙОННА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
ПОЛТАВСЬКА РАЙОННА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

29.09.2021 р. напередодні Дня усиновлення в Україні голова Полтавської районної державної адміністрації Дмитро Романов, начальник служби у справах дітей Полтавської районної державної адміністрації Яна Петренко спільно з головою Білицької територіаль

Дата: 29.09.2021 15:18
Кількість переглядів: 53

29.09.2021 р. напередодні Дня усиновлення в Україні голова Полтавської районної державної адміністрації Дмитро Романов, начальник служби у справах дітей Полтавської районної державної адміністрації Яна Петренко спільно з головою Білицької територіальної громади Полтавського району Миколою Скрильником, начальником служби у справах дітей виконавчого комітету Білицької селищної ради Н.Чесак  відвідали дитячі будинки сімейного типу у с. Чорбівка та с. Білики Полтавського району. У дитячому будинку сімейного типу Тітаренка В.А., Тітаренко А.С. виховується та проживає семеро дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. У дитячому будинку сімейного типу Пашка І.Є., Пашко О.Й. виховується п’ятеро  дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

         Гості привітали родини з Днем усиновлення в Україні, вручили дітям подарунки, обговорили проблемні питання, які наразі існують в родинах.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора