Дата: 28.09.2021 17:01

Голова Полтавської районної державної адміністрації Дмитро Романов взяв участь у проведенні міжрегіональної наукової конференції «Полтавський район: від давнини до сучасності» за участю відомих полтавських істориків, науковців, краєзнавців яка проведена за ініціативи голови Полтавської районної ради Михайла Кононенка спільно з Полтавським краєзнавчим музеєм імені Василя Кричевського.

Також відбулася презентація наукової збірники матеріалів «Величківські читання», яку презентував Супруненко Олександр Борисович – директор Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського, кандидат історичних наук, старший науковий співробітник, заслужений працівник культури України.