ЗАВЕРШЕНО ДЕМОНТАЖ МОСТУ ЧЕРЕЗ РІЧКУ ВОРСКЛА НА АВТОДОРОЗІ Н-12 СУМИ-ПОЛТАВА ПОБЛИЗУ С. КАРАБАЗІВКА ОПІШНЯНСЬКОЇ ТГ

Дата: 28.09.2021 09:31

Завершено демонтаж мосту через річку Ворскла на автодорозі Н-12 Суми-Полтава поблизу с. Карабазівка Опішнянської ТГ

Роботи ведуться за програмою Президента України Володимира Зеленського #ВеликеБудівництво.

За інформацією Служби автомобільних доріг у Полтавській області, наразі підрядною організацією проводиться підготовка до забивання залізобетонних паль для влаштування майбутніх фундаментів опор.

Міст збудований у 1967 році. До початку проведення ремонтних робіт він перебував у непроїзному стані. Його визнали аварійним. Тріщини в покритті над деформаційними швами, повне руйнування деформаційних швів,  відсутність секцій поручневої огорожі, проломи тротуарних плит, значна корозія арматури з ослабленням площі понад 30%, сліди вилуговування бетону на ребрах балок, сколи захисного шару з оголенням і корозією арматури, пошкодження поверхонь ростверків, значні за розмірами сліди висолів у вигляді сталактитів на гранях ригелів опор, оголення та корозія арматури, – такі дефекти виявлено після чергового обстеження об’єкту.

Роботи виконує компанія «Мостстройком».