Дата: 25.09.2021 15:48

25 вересня 2021 року пройшли змагання серед територіальних громадПолтавського району присвячені річниці утворення Полтавського району.

Змагання з волейболу і мініфутболу було попередніми, а з настільного тенісу та більярду – фінальними.

З метою популяризації фізичної культури та спорту змагання проводились на площадках 6 населених пунктів.

Більярдисти змагалися в Коломацькому будинку культури на двохнових столах. Серед шести спортсменів чотири гравці показали дужевисокий клас, а боротьба серед них була напрочуд впертою. В результаті по 4 перемоги здобули Овсій Андрій з Диканьки, Селіванов Володимир з Чутово та Шимко Юрій з Нехворощі. Саме в такому порядку вони посіли місця згідно додаткових показників. Грамотами, медалями та оригінальними статуетками призерів нагородив заступник голови Полтавської РДА Солодовник Олександр Іванович.