Заступник голови Полтавської районної державної адміністрації Олександр Солодовник ознайомився з ходом реконструкції майстерні комунального закладу Коломацької ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата: 27.09.2021 13:15

Заступник голови Полтавської районної державної адміністрації Олександр Солодовник ознайомився  з ходом реконструкції майстерні комунального закладу Коломацької ЗОШ І-ІІІ ступенів шляхом добудови з улаштуванням критого фізкультурно-спортивного майданчику із допоміжними та підсобними приміщеннями та із благоустроєм прилеглої території комунального закладу Коломацької ЗОШ І-ІІІ ступенів. Наразі на об’єкті проводиться встановлення системи опалення критого спортивного майданчика та будівлі обслуговування. Роботи ведуться в межах програми Президента України Володимира Зеленського Велике будівництво.