Шановні працівники туристичної сфери прийміть щирі вітання з нагоди Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні.

Дата: 27.09.2021 08:41

В Україні День туризму відзначається щороку 27 вересня з 1998 року. Завдяки розвитку туризму Україна стає все більш відомою в світі як держава з багатою історією і культурою.

День туризму – свято усіх, кого ваблять близькі й далекі мандрівки, активний і змістовний відпочинок. Туризм, який останнім часом набув широкого розвитку, – це ціла сфера життя, що охоплює мільйони людей, різні галузі економіки, екологію та виробництво, сприяє пожвавленню міжрайонних, міжобласних та міжнародних обмінів, людських контактів.

Бажаю працівникам туристичної сфери успіхів у всіх справах і починаннях, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, невичерпної творчої наснаги та нових звершень задля процвітання Полтавського району, а туристам – завзяття, цікавих зустрічей і відкриттів у пізнанні південного краю.

З повагою,

голова районної державної

адміністрації                                                                 ДМИТРО РОМАНОВ