НА МОСТУ ЧЕРЕЗ РІЧКУ СУЛА ЗАВЕРШУЮТЬСЯ РОБОТИ НА БЕРЕГОВІЙ ОПОРІ

Дата: 23.09.2021 14:05

На мосту через річку Сула завершуються роботи на береговій опорі

У Полтавській області поблизу с.Липове Кременчуцького району на дорозі Н-08 Бориспіль –  Маріуполь оновлюють міст через Сулу. Роботи ведуться в межах програми Президента Володимира Зеленського «Велике Будівництво».

Стара споруда давно потребувала ремонту, бо не витримувала сучасні навантаження, а окремі елементи мосту знаходилися у непрацездатному стані.

Розпочали оновлення мосту саме з металевої прогонової будови, оскільки це найпроблемніша ділянка. Паралельно триває заготівля арматурних деталей для проведення наступних етапів бетонування.

Після завершення робіт на опорах будівельники розпочнуть насування металевої прогонової будови. Її вага  – 516 тонн. Конструкція виготовлена на українському заводі, повідомляє Служба автомобільних доріг у Полтавській області.

Підрядна організація ТОВ «МП «Мостострой» працює цілодобово.

У межах Національної програми відновлення мостів, цього року по всій країні планують відновити та побудувати більш як 160 штучних споруд.