ВІТАННЯ ГОЛОВИ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ОЛЕГА СИНЄГУБОВА З ДНЕМ ВИЗВОЛЕННЯ ПОЛТАВИ ВІД НАЦИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ І ДНЕМ МІСТА

Дата: 23.09.2021 14:01

Вітання голови облдержадміністрації Олега Синєгубова з Днем визволення Полтави від нацистських загарбників і Днем міста

Шановні полтавці!

Сердечно вітаю вас із Днем визволення Полтави від нацистських загарбників та Днем міста!

Найцінніший скарб нашого міста – його небайдужі та працьовиті мешканці, які люблять Полтаву і невпинно дбають про її привабливість і розвиток.

Дорогі ветерани Другої світової війни! Наша безмежна вдячність кожному з вас за те, що відстояли нашу землю в кривавих боях, за щоденну сумлінну працю у повоєнні часи задля відродження рідного краю.

Зичу місту подальшого розвитку та процвітання, а шановним ветеранам, всім полтавцям – щастя і здоров’я, миру й добробуту! Всім нових звершень на благо рідного краю!

Олег СИНЄГУБОВ,

голова Полтавської обласної