Голова Полтавської райдержадміністрації Дмитро Романов привітав Чутівську громаду зі святом

Дата: 17.09.2021 18:00

Голова Полтавської райдержадміністрації Дмитро Романов привітав Чутівську громаду зі  святом

17 вересня Голова Полтавської райдержадміністрації Дмитро РОМАНОВ взяв участь у святкових  заходах з нагоди дня селища Чутове   та 78-ї річниці визволення краю від нацистських загарбників.

Чутівська громада організувала  красиве свято із різноманітними заходами.  Особливо вразили учні Чутівської  школи своєю фантазією у ярмарку та  спортивно-мистецькими виступами під загальним лейтмотивом "Я люблю Чутове" та виховаці будинку дитячої та юнацької творчості своїми майстеркласами, виставковими роботами і розважальною програмою. Саме діти дали старт чудовому святковому настрою, яке підхопили усі учасники свята.  Школярі, учасники художньої самодіяльності,  ветерани праці, керівники та працівники  місцевих установ та підприємств, небайдужі мешканці селища - усі разом створили незабутню  атмосферу свята.

Голова районної державної адміністрації Дмитро РОМАНОВ  разом з народним депутатом Костянтином  КАСАЄМ поклали квіти до памятника загиблих у роки Другої Світової війни мешканців Чутове, а також  привітали усіх чутівчан  зі святом, побажавши їм  подальших успіхів  у розвитку громади.