A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
ПОЛТАВСЬКА РАЙОННА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
Полтавська область

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО: ТРИВАЄ РЕКОНСТРУКЦІЯ ФІЗКУЛЬТУРНО-ОЗДОРОВЧОГО РЕАБІЛІТАЦІЙНОГО КОМПЛЕКСУ «КОЛОС» У РЕШЕТИЛІВЦІ

Дата: 15.09.2021 09:01
Кількість переглядів: 151

Велике будівництво: триває реконструкція фізкультурно-оздоровчого реабілітаційного комплексу «Колос» у Решетилівці

 

У межах програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» в Решетилівці реконструюють фізкультурно-спортивний, реабілітаційно-відновлювальний комплекс «Колос».

«У цьому спорткомплексі одним із напрямів буде реабілітація та спортивна підготовка людей з інвалідністю. За фінансової підтримки європейських колег комплекс зможе стати потужним осередком інваспорту в області, місцем, куди на змагання, тренування і відновлення приїжджатимуть українські та міжнародні атлети з інвалідністю», – розповів голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов.

Будівельні роботи почали в квітні цього року. Вже побудували новий гараж та 3-й поверх побутового корпусу. В них виконані внутрішньо-оздоблювальні й електромонтажні роботи. Утеплено цоколь і триває утеплення фасаду.

Також за проєктом демонтували старий спортзал. На його місті буде новий із дотриманням норм доступності. Проєктом передбачені побутове приміщення, кімнати для спортсменів. Потужність закладу – 30 ліжко-місць. Змагання проводитимуть уже в новому 36-метровому спортзалі.

«Нині на об’єкті тривають покрівельні роботи. Також будівельники готують фундамент під новий спортзал, поставка та монтаж 54-тонної металоконструкції якого запланована на наступний тиждень», – додав Олег Синєгубов.

У межах проєкту передбачено утеплення фундаменту та цоколю, відновлення вимощення навколо будівлі, утеплення перекриття, реконструкцію покрівлі, заміну вікон та дверей,  перепланування приміщень, улаштування пожежних сходів, улаштування ганків, заміну опалення та вентиляції, заміну водопроводу та каналізації, електромереж із оновленням приладів освітлення, улаштування протипожежного обладнання та устаткування з системами оповіщення, заміну меблів.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора