Привітання голови райдержадміністрації з Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України! Шановні працівники нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України!

Дата: 12.09.2021 15:37

Шановні працівники нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України!

Прийміть сердечні вітання з нагоди вашого професійного свята.

Нафтова галузь - одна із базових в економіці держави. Результати діяльності галузі значною мірою визначають стан та рівень розвитку всієї промисловості, впливають на загальну соціально-економічну ситуацію в районі.

Працівники нафтової, газової та нафтопереробної промисловості своєю старанною працею, організованістю та дисципліною, з почуттям відповідальності роблять усе можливе для забезпечення енергетичних потреб населення району.

Завдяки вашому високому професіоналізму та відповідальному ставленню до справи з року в рік збільшується видобуток нафти й газу, зростає транзитний потенціал України.

Нехай і надалі ваші зусилля будуть спрямовані на піднесення національної економіки, зміцнення енергетичної незалежності нашої держави.

Зичиу всім працівникам галузі міцного здоров'я, професійної впевненості, процвітання вам і вашим родинам!