Привітання голови райдержадміністрації з Днем фізичної культури і спорту

Дата: 11.09.2021 10:00

Привітання голови райдержадміністрації з Днем фізичної культури і спорту

Шановні спортсмени, тренери, вчителі фізичної культури, керівники спортивних гуртків, ветерани та шанувальники спорту! Прийміть найщиріші вітання з Днем фізичної культури і спорту!

Висловлюю глибоку вдячність за наполегливість та відданість обраній справі усім, для кого фізична культура та спорт стали не лише професією, а й способом життя.

Нехай ваша діяльність стане взірцем для підростаючого покоління і як наслідок – запорукою формування здорової нації.

Всім тренерам і наставникам бажаю талановитих і старанних вихованців, усім спортсменам – вдалих виступів та нових спортивних досягнень.

Зичу міцного здоров’я, олімпійського довголіття, невичерпного оптимізму, непохитності у прагненнях, терпіння, успіхів та великої насолоди від обраної справи.