A A A K K K
для людей з вадами зору
ПОЛТАВСЬКА РАЙОННА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
Полтавська область

ЗАРПЛАТНІ БОРГИ ПОЛТАВЦІВ: СКІЛЬКИ КОШТІВ ПОВЕРНУТО?

Дата: 08.09.2021 09:49
Кількість переглядів: 170

Зарплатні борги полтавців: скільки коштів повернуто?  

Кінець місяця, працівники чекають на зарплатню, але черговий раз вимушені слухати добре відрепетирувані розповіді керівництва про причини затримки коштів – сценарій, який знайомий робітникам на Полтавщині.

Як розповіли у Північно-Східному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Суми), завдяки роботі державних виконавців Полтавського регіону з початку 2021 року було погашено понад 3 мільйони гривень заборгованості по зарплаті.

Так, найбільше коштів за цей час своїм робітникам сплатили:  ПрАТ «Пласт» – понад 700 тисяч гривень,  Миргородська військова частина – більше як 500 тисяч гривень та Полтавське обласне комунальне підприємство "Полтавафарм" – понад 500 тисяч гривень. Цього результату фахівці юстиції досягли завдяки застосуванню великого спектру заходів правового впливу, зокрема арешту майна та банківських рахунків підприємств.

Варто зазначити, що не менш вирішальну роль у задоволенні економічних інтересів працюючого населення Полтавщини відіграла й передача державними виконавцями описаного та конфіскованого майна боржників на реалізацію в OpenMarket «СЕТАМ». У системі даного електронного аукціону кожен охочий має можливість внести свою пропозицію та стати власником виставлених лотів. Своєю чергою, отримані від торгів кошти, перераховуються працівникам для погашення боргу.

 

Північно-Східне міжрегіональне управління міністерства юстиції

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора