ПОЛТАВСЬКІ СПОРТСМЕНИ ЗАВОЮВАЛИ 10 МЕДАЛЕЙ НА ПАРАЛІМПІЙСЬКИХ ІГРАХ 2020

Дата: 06.09.2021 13:58

Полтавські спортсмени завоювали 10 медалей на Паралімпійських іграх 2020

5 вересня закінчилися літні Паралімпійські ігри в Токіо. На них збірна України здобула 98 медалей і посіла загальнозалікове шосте місце.

«На Паралімпійських іграх представники Полтавщини продемонстрували чудовий результат. Вони здобули 10 медалей – 2 золоті, 3 срібні, 5 бронзових. Пишаємося нашими спортсменами. Від імені голови облдержадміністрації Олега Синєгубова вітаємо їх і дякуємо кожному, що прославляють Полтавщину й Україну на світовому рівні», – сказав перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін.

Нагадаємо, всього за дванадцять днів у Токіо були розіграні 539 комплектів нагород, на подіум підіймалися спортсмени з 86 різних країн світу. Це рекордна кількість держав, які завершили Паралімпіаду з медалями.