A A A K K K
для людей з вадами зору
ПОЛТАВСЬКА РАЙОННА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
Полтавська область

«ПОЛТАВАГАЗ ЗБУТ» ПРИПИНЯЄ ПОСТАЧАТИ ГАЗ КЛІЄНТАМ: ЖИТЕЛЯМ НЕОБХІДНО ОБРАТИ РИНКОВОГО ПОСТАЧАЛЬНИКА

Дата: 03.09.2021 08:57
Кількість переглядів: 271

«Полтавагаз збут» припиняє постачати газ клієнтам: жителям необхідно обрати ринкового постачальника

 

Із 1 вересня ТОВ «Полтавагаз збут» припинило постачати газ своїм клієнтам. Відучора ці споживачі отримують газ за рахунок тимчасового механізму страхування побутових споживачів. Надалі для безперебійного газопостачання колишні клієнти «Полтавагаз збут» мають обрати та підключитися до ринкового постачальника.

Із 1 вересня 2021 року ТОВ «Полтавагаз збут», яке забезпечувало газопостачанням побутових клієнтів на Полтавщині, через невиконання вимог Кодексу газотранспортної системи припинило постачати газ 219 тисячам полтавців. Відповідно до Правил постачання природного газу цих клієнтів тимчасово обслуговуватиме постачальник «останньої надії» (скорочено ? ПОН). 

Для безперебійного газопостачання мешканці Полтави та прилеглих районів мають обрати та підключитися до ринкового постачальника. Станом на сьогодні в Україні газ побутовим клієнтам постачають понад 50 компаній. Обрати постачальника й порівняти ціни можна на онлайн-ресурсах «ГазПравда» або «Газотека».

Наголошуємо, що клієнти, яких обслуговує постачальник «останньої надії», не стають автоматично комерційними клієнтами ГК «Нафтогаз України». ПОН – це тимчасове рішення для уникнення перебоїв із газопостачанням, яке за результатами урядового конкурсу забезпечує ГК «Нафтогаз України». 

Повідомляє пресслужба ГК «Нафтогаз України»

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора