НА ДОРОЗІ ЧОРНУХИ-ЛУБНИ ПОВНІСТЮ ПОКЛАЛИ НОВИЙ АСФАЛЬТ

Дата: 02.09.2021 08:52

На дорозі Чорнухи-Лубни повністю поклали новий асфальт

Завершується ремонт місцевої дороги Чорнухи-Лубни. Наразі на всіх 35 км траси вже закінчили асфальтобетонні роботи.

«Ремонт дороги Чорнухи-Лубни – це унікальний досвід для всієї країни. Адже Полтавщина – перша область, яка торік залучила колосальні інвестиції державного банку на ремонт місцевого автошляху – 515 млн грн. Завдяки цьому вже в 2021 році ми повністю відремонтуємо цю трасу, а на зекономлені кошти реконструюємо ще й мости. Як й обіцяли, до осені на всій протяжності дороги завершили укладати новий асфальт, тому шкільні автобуси, карети швидкої й легкові автівки можуть спокійно їздити трасою. Наразі завершуємо ремонт двох мостів, закінчуємо наносити розмітку та встановлювати знаки», - зазначив голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов під час ознайомлення з перебігом робіт 31 серпня.

Очільник області зазначив, що ремонт траси Чорнухи-Лубни – наймасштабніший серед ремонтів місцевих доріг області. «Після його завершення щонайменше 11 населених пунктів зможуть дістатися до районного чи обласного центру, не долаючи зайві 85 кілометрів через місто Пирятин». Нагадаємо, що роботи на трасі велися в межах програми Президента Володимира Зеленського «Велике Будівництво».