ПОЛТАВЦІВ ЗАПРОШУЮТЬ ДО УЧАСТІ В ОНЛАЙН-ФОРУМІ «УПРАВЛІНСЬКІ РІШЕННЯ В СУЧАСНИХ УМОВАХ»

Дата: 01.09.2021 11:15

Полтавців запрошують до участі в  онлайн-форумі «Управлінські рішення в сучасних умовах»

Підприємців Полтавщини запрошують доєднатися до  Національного Благодійного Всеукраїнського Інтелектуального онлайн-форуму під назвою «Intellectual Online Ironman» — «Управлінські рішення в сучасних умовах».

Масштабний захід стартує 2 листопада 2021 року та триватиме аж до 16 лютого 2022 року.  Онлайн – трансляції в зазначені терміни відбуватимуться щодня з 19:00 до 21:00.

Спікери в прямому ефірі дискутуватимуть на такі теми як:

• сучасні стратегії розвитку;

• процесне та проєктне управління;

• операційне управління організацією;

• фінансові та стратегічні рішення;

• стратегічний та операційний маркетинг;

• корпоративна культура;

• партнерство у бізнесі;

• організація систем продажів;

• піар та медійний супровід;

• юридичні рішення;

• побудова сучасних бізнес-систем;

• управління та розвиток персоналу.

Метою благодійного форуму є залучення коштів на працевлаштування та розвиток молодих людей з інвалідністю – створення віддалених робочих місць, навчання та допомога у розвитку. Ми прагнемо значно покращити ставлення українських керівників до власного управлінського розвитку та працевлаштування людей з інвалідністю.

Дізнатися більше інформації про подію та зареєструватися можна за посиланням.