A A A K K K
для людей з вадами зору
ПОЛТАВСЬКА РАЙОННА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
Полтавська область

ЧОМУ БАТЬКИ НА ПОЛТАВЩИНІ ВИМУШЕНІ СПЛАЧУВАТИ СВОЇМ ДІТЯМ КОШТИ З ВІДСОТКАМИ?

Дата: 30.08.2021 09:58
Кількість переглядів: 170

Чому батьки на Полтавщині вимушені сплачувати своїм дітям кошти з відсотками?

 

На Полтавщині завдяки примусу, чоловіка змусили повернути борг з відсотками. Проте, у цьому випадку подіяли не сила та зухвалість кремезних чолов’яг, а професіоналізм фахівців юстиції та дієвість правових санкцій.

Мешканець Лохвицького району, протягом 7 років несистематично сплачував аліменти та заборгував своїй родині понад 200 тисяч гривень. Варто зазначити, що цю суму також утворили й 54 тисячі гривень  штрафу за несвоєчасне перерахування дитячих коштів. Законодавством передбачено, що у разі прострочення щомісячного платежу, особа має сплатити додаткові кошти від суми  боргу. Відтак:

- за 1 рік несплати аліментів – 20% ;

- за 2 роки – 30%;

- за 3 роки – 50%.

Непорозуміння у цій родині було вирішено сплаченим аліментним боргом та штрафом у повному обсязі. Лише після цього постанови державних виконавців Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) припинили свою дію та дозволили батьку користуватися раніше обмеженими правами (вільно подорожувати за межами країни, керувати транспортними засобами, користуватися зброєю та полювати).

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора