ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ОЛЕГА СИНЄГУБОВА З НАГОДИ ДНЯ ПАМ’ЯТІ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ, ЯКІ ЗАГИНУЛИ В БОРОТЬБІ ЗА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ, СУВЕРЕНІТЕТ І ТЕРИТОРІАЛЬНУ ЦІЛІСНІСТЬ УКРАЇНИ

Дата: 29.08.2021 09:05

Шановні полтавці!

Протягом кількох століть українцям доводилося у тяжкій боротьбі відстоювати своє право на власну державність.

І коли цієї мети вже досягнуто і постала вільна і незалежна суверенна держава Україна, українському народу доводиться із зброєю в руках відстоювати її свободу, незалежність і територіальну цілісність. З 2014 року уособленням захисників України стали Герої Небесної Сотні та учасники АТО/ООС.
Захищаючи свою незалежність і територіальну цілісність у протистоянні російській агресії, наша країна змушена платити жахливу ціну. 29 серпня 2014 року під час Іловайської операції на Сході України українська армія зазнала найбільших втрат.
У цей день ми вшановуємо всіх військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, тих, хто боровся за свою землю і відстоював суверенітет України.
Ми пам’ятаємо кожного, хто віддав своє життя, захищаючи нашу Вітчизну. Адже герої живі, поки жива про них пам’ять.
Вічна слава нашим захисникам! Слава Україні!