КОБЕЛЯЦЬКИЙ НРЦ СТАНЕ ЛІЦЕЄМ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Дата: 28.08.2021 11:23

27 серпня під час пленарного засідання шостої позачергової сесії Полтавської обласної ради було прийняте важливе для розвитку освітньої галузі Полтавщини рішення. Депутати підтримали проєкт рішення «Про реорганізацію шляхом перетворення Кобеляцького навчально-реабілітаційного центру Полтавської обласної ради у Кобеляцький ліцей Полтавської обласної ради».

Це передбачає збереження у складі Кобеляцького ліцею пансіону. Окрім того, на базі реформованого навчального закладу школярі отримуватимуть базову та профільну середню освіту.

Таке рішення обумовлене необхідністю якнайшвидше внести відповідні зміни в установчі документи закладу, щоб з 1 вересня діти вже мали можливість навчатися у ліцеї.

Ініціювала проведення позачергової сесії для розгляду цього питання Полтавська обласна державна адміністрація.

Департамент освіти і науки Полтавської ОДА