ВІТАЄМО ЗЕМЛЯКІВ З ВИСОКИМИ ДЕРЖАВНИИ НАГОРОДАМИ

Дата: 24.08.2021 14:18

За значний особистий внесок  у соціально-економічний, культурно - освітній розвиток української держави , вагомі трудові досягнення  та багаторічну  сумлінну працю нагороджено  представників Полтавського району, зокрема:

Орденом «За заслуги» ІІ ступеня

Кириченка Василя Петровича – генерального директора сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Світоч» Полтавського району.

Орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

Черчатого Олександра Івановича – директора Регіонального  центру з надання безоплатної вторинної правової  допомоги у Полтавській області .

Присвоєно почесне звання «Заслужений працівник культури України»

Похилько Наталії Миколаївні – директору комунального підприємства «Палац дозвілля «Листопад» м. Полтави

Нагороджено Почесною грамотою Кабінету Міністрів України

Корнійчука Володимира Павловича – голову громадської організації «Учасники бойових дій Шевченківського району м. Полтави»

Короста Ігоря Івановича – директора комунальної установи «Історико - культурний заповідник «Більськ» Полтавської обласної  ради.

Голова Полтавської  райдержадміністрації Дмитро Романов щиро вітає   нагороджених з оцінкою їх внеску  у  розбудову незалежної  України

Фото без опису    Фото без опису   Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису