A A A K K K
для людей з вадами зору
ПОЛТАВСЬКА РАЙОННА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
Полтавська область

НАГАДУЄМО ПРО РОЗМІР ЄДИНОГО ВНЕСКУ, ЯКИЙ ГАРАНТУЄ ЗАРАХУВАННЯ СТРАХОВОГО СТАЖУ

Дата: 26.08.2021 09:42
Кількість переглядів: 339

Єдиний внесок нараховується щомісячно за ставкою 22% від мінімальної заробітної плати і сплачується роботодавцями. З 1 січня 2021 року мінімальний страховий внесок складає 1320 грн (6000 х 22%).

Щоб забезпечити право своїх працівників на отримання пенсійних виплат та інших соціальних допомог, роботодавці повинні своєчасно сплачувати єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та подавати звітність до податкових органів. Дані звітності є одним із джерел формування реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, який формує та веде Пенсійний фонд.

Особисті дані із вказаного реєстру можуть переглядати застраховані особи, тим самим контролюючи свого роботодавця. Це можна здійснити дистанційно за допомогою порталу електронних послуг Пенсійного фонду (http://portal.pfu.gov.ua).

Зайшовши в особистий кабінет за допомогою кваліфікованого електронного підпису кожна застрахована особа побачить сплату єдиного внеску, період загального страхового стажу та зможе отримати багато іншої  особистої інформації.

 

Головне управління Пенсійного фонду України

в Полтавській області

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора