Вакцинація - основне завдання сьогоднішнього дня

Дата: 25.08.2021 15:18

На сьогодні вакцинація залишається  основним захистом населення району від коронавірусної інфекції.

Головна  задача – це вакцинація  працівників  установ та організацій району від яких залежить життєдіяльність  району. В першу чергу це медичні працівники та освітяни.

Коронавірус нікуди не зник, тому ніхто зараз не виключає, що протягом нового навчального року не буде посилено карантин.

Заклади освіти зможуть продовжувати працювати за однієї умови, коли в них буде вакциновано мінімум 80% працівників.

Чи варто робити щеплення? Однозначно! Подібних запитань не повинно виникати ні в батьків, ні в учителів, ні в медиків, ні в кого іншого, особливо тих, хто працює з дітьми.

Щодня посилюється робота в напрямку  збільшення кількості щеплень та кількості пунктів масової вакцинації.