У ДЕНЬ 30-Ї РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ ПОЛТАВСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ ПРЕЗЕНТУВАВ НОВУ ЕКСПОЗИЦІЮ

Дата: 24.08.2021 15:52

У день 30-ї річниці Незалежності України Полтавський краєзнавчий музей ім. Василя Кричевського  презентував нову експозицію «30 років незалежності: Полтавщина».

Центральна тема експозиції -  висвітлення суспільно-політичного життя краю  у період незалежності.
Через  нові технічні та художні рішення експозицією зображено участь полтавців у Помаранчевій революції 2004 року, Революції Гідності 2013–2014 років. Унікальними експонатами представлено розвиток культурно-освітнього життя Полтавщини, спортивні досягнення полтавців. Окремо зображено й участь жителів області в антитерористичній операції на Сході України.
«День незалежності – нагода згадати всіх тих, хто боровся за неї, тих, завдяки кому вона стала можливою. Нині щохвилини наші воїни продовжують цю боротьбу на сході України», - зазначив голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов, відвідавши експозицію.