УЧАСТЬ ГОЛОВИ ПОЛТАВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ДМИТРА РОМАНОВА У СВЯТКОВИХ ЗАХОДАХ З НАГОДИ 30-РІЧЧЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Дата: 24.08.2021 10:53

Сьогодні, 24 серпня - в День Незалежності України,   посадовці Полтавської  облдержадміністрації, обласної ради та  районної державної  адміністрації, керівники підприємств, установ та депутати місцевих рад взяли участь в урочистому заході, що відбувся на Соборному  майдані.

Під час урочистостей  головою облдержадміністрації Олегом Синєгубовим та головою обласної ради Олександром Біленьким проведено спецпогашення  поштової марки до 30-річчя незалежності України, а також вручено державні нагороди.

Керівники області, голова райдержадміністрації Дмитро Романов  та інші керівники установ і  організацій, духовенство  області та району  поклали  квіти до пам'ятника гетьману України Івану Мазепі, вшановуючи внесок великого  діяча козацької доби у державотворення нашої країни.