ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ОЛЕГА СИНЄГУБОВА З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Дата: 24.08.2021 12:19

Шановні співвітчизники!

Щиро вітаю вас із 30-ю річницею незалежності України!

Протягом цих трьох десятиліть Україна відбулася як держава, здатна утверджувати демократичні цінності, відстоювати свободу та гідність. Низький уклін тим, хто впродовж сотень років боровся за її вільне майбутнє, хто нині зі зброєю в руках стоїть на захисті інтересів нашої держави, готовий віддати за неї найдорожче – своє життя.

Полтавщина зустрічає 30-річчя незалежності України низкою добрих справ заради своєї Батьківщини, її громадян. Це й об'єкти «Великого будівництва», культурно-мистецькі проєкти і спортивні перемоги.

Переконаний, що Україна гідно пройде шлях випробувань та реформ і посяде достойне місце у спільноті європейських держав, а український народ мирно, вільно й заможно житиме на своїй землі.

Щиро зичу вам здоров’я, впевненості, сили, усвідомлення високого звання громадянина України!

Олег СИНЄГУБОВ,

голова Полтавської обласної