НА ПОЛТАВЩИНІ ВІДБУВАЄТЬСЯ РЕГІОНАЛЬНИЙ ФЕСТИВАЛЬ"РЕШЕТИЛІВСЬКА ВЕСНА 2021:THE LITO"

Дата: 23.08.2021 13:14

"Сьогодні, 23 серпня, у Решетилівці на Полтавщині подвійне свято – у День Державного Прапора України тут відбувається один із найбільших регіональних фестивалів «Решетилівська весна». Традиційно дійство відбувалося навесні, проте через пандемію захід перенесли, тому в назві з’явилася друга частина – «THE LITO».Заступник голови Полтавської районної державної адміністрації Олександр Солодовник взяв участь у відкритті фестивалю. Організована вперше декілька років тому, «Решетилівська весна» слугувала майданчиком передовсім для майстрів народного мистецтва. Нині ярмарок розширився, тут є розваги й товари на всі смаки, а завершиться фестиваль увечері великим концертом за участі Арсена Мірзояна, гуртів «Ляпіс-98», «Табула Раса», «Леприконси», та «Zdob si Zdub».
Офіційне відкриття фесту відбулося на ґанку міського Будинку культури, звідки учасники та гості свята пройшли урочистою ходою до ЦКД «Оберіг». Після офіційної частини розпочалося найцікавіше – ярмаркування.