Прийміть найсердечніші вітання з нагоди великих національних свят – Дня Прапора та 30-ї річниці Незалежності України!

Дата: 21.08.2021 11:56

Шановні мешканці Полтавського району!

Запорука державотворчого успіху – у громадянській злагоді, високій відповідальності, в об’єднанні зусиль мільйонів громадян вільної і незалежної України в єдиному прагненні – сумлінною працею зміцнити силу і славу держави. Нам судилося стати учасниками творення новітньої української держави, втілювати у реальність одвічну мрію нашого народу. Це велика честь і велика відповідальність перед власним сумлінням і прийдешніми поколіннями. Саме від кожного з нас залежить, якою бути нашій державі, як житимуть наші діти, онуки й правнуки.

Зичу вам, дорогі земляки, спільно й непохитно відстоювати суверенність нашої держави, примножувати її традиції та блага, як того вимагає совість і сумління.

Нехай Господь береже всіх нас! Слава Україні!

Дмитро РОМАНОВ,

голова Полтавської районної державної адміністрації.