«Як працюватимуть центри вакцинації від COVID-19 на св’ята»

Дата: 21.08.2021 09:21

«Як працюватимуть центри вакцинації

від COVID-19 на св’ята»

Вакцинація мешканців Полтавського району від COVID-19 у вихідні дні з приводу св’яткування 30-ої річниці Незалежності  України буде здійснюватися у звичному режимі.

Зробити щеплення від коронавірусної інфекції зможе кожен мешканець Полтавського району, який ще не зробив цього, але бажає захистити себе та свою родину.

Попереднього запису не потрібно – достатньо лише мати паспорт, ідентифікаційний код і мобільний телефон!

У п’ятницю, 20 серпня, у торгівельному центрі «Епіцентр»  (Полтава, вул. Київське шосе, 41) відкривається Центр вакцинації населення. Він працюватиме щоденно з 9:00 до 18:00 год. Розташовуватиметься Центр біля прикасової зони, центральний вхід.

Необхідно врахувати під час відвідування св’яткових заходів, зокрема:

- у разіпоявиреспіраторнихсимптомівутримуватисявідвідвідуваннямасовихзаходів;

- особам ізгрупризику не рекомендуєтьсявідвідуваннязаходів;

- слідпосилитизасобиіндивідуальногозахисту: зберігатидистанцію, носити маски, мити руки;

-під час проведеннясвятковихзаходіввідмовитисявідзловживанняалкогольними напоями.